You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Forum Gladiatus.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, March 12th 2010, 5:09pm

Nostale

Witam chciałem zwami porozmawiać na temat nostale.
NosTale to wieloosobowa gra sieciowa typu MMORPG ze stylizowaną mangową grafiką. Gra odbywa się w kolorowym środowisku 3D. W grze znajdują się cztery żywioły : ogień, woda, światło , mrok i element neutralny. Klasy postaci: Poszukiwacz przygód , mag, łucznik, wojownik . Na początku gracz zawsze zaczyna z poszukiwaczem przygód, po spełnieniu dwóch wymogów jakimi są poziom postaci 15 oraz poziom profesji 20 możemy zmienić klasę. Każda postać posiada unikalny zestaw umiejętności wzmacniających i walczących.
 • Mag
Duża ilość Mp, mała hp, ataki z daleka i duża ilość buffów, używa różdżek i magicznej broni(pistoletów)
Karty:
 1. Red Mage – przemiana od ognia
 2. Holy Mage – przemiana od światła
 3. Blue Mage – przemiana od wody
 4. Dark Gunner – przemiana od ciemności – w większości w tej przemianie używa pistoletów
 • Łucznik
Średnia ilość Mp i Hp, ataki z daleka do bliskich ataków używa sztyletu. Wykorzystuje on strzały do ataków, jednak co za tym idzie nie używa prawie w ogóle napojów na regenerację Hp więc jest tani w utrzymaniu. Karty:
 1. Ranger – przemiana od wody
 2. Assassin – przemiana od ciemności – potrafi być niewidocznym – używa sztyletów
 3. Destroyer – przemiana od ognia – używa strzelb
 4. Wild Keeper – przemiana od światła – używa bumerangu
 • Wojownik
Duża ilość Hp, mała Mp dobry jako block w drużynach oraz posiada dobre ataki masowe, używa miecza i kuszy. Karty:
 1. Warrior – od ognia
 2. Blade – od wody – używa katany
 3. Crusader – od światła w większości używa kuszy
 4. Berserker – od ciemności – używa halabardy
Dodatkowe karty:
 1. Kurczak – karta ciekawostka dostajemy po ukończeniu Rajdu Kurczaków
 2. Pajama – karta ciekawostka, zostajemy przebrani w piżamę i mamy tylko słaby atak poduszką
 3. Jajamaru – Od ognia dostaje się po ukończeniu Questa na nią. Dostępny jest od od 45 lvlu postaci.

SP
Postać ma Sp: Basic – 10 000 (10k) co 24h się odnawia lub po wygraniu Instant Combat, 1000 SP można tez zregenerować przez podniesienie karty odnowień SP, która wypada z potworów Add – na początku dostajemy trochę gratis, regenerujemy ją do 1 000 000 pkt przy pomocy napojów. Zazwyczaj karta zużywa 3pkt SP na sek. W większości kart dostajemy co 10 poziomów atak i każda na początku posiada jede== TS i HM == W grze występują TSy – Time Stone są to misje, w których musimy przejść części mapy zabijając potwory, zbierając coś i dochodząc do końca za wygranie dostajemy nagrodę oraz nasza przygoda toczy się dalej. Gra składa się z aktów. Po pewnym czasie TSów przychodzi Hero Mission (HM) po którym kończy się dany akt. Zazwyczaj za przejście HM są duże nagrody np. Partner, Fairy.

NosKumple
W grze możemy mieć do 10 zwierzątek które łapiemy, one posiadają swój poziom i pomagają nam w walce. Możemy mieć również do 3 partnerów, są oni jak zwierzęta, jednak możemy ich ubierać w broń, pancerz oraz rękawice i buty.
Występuje 4 parterów w grze:
 • Bob – kusznik – dostępny od 25 poziomu,
 • Tom – miecznik – od 34 poziomu,
 • Kliff – włócznik – efektownie wygląda, gdyż jest to Kovolt; od 50 poziomu,
 • Księżniczka Sakura – mag – po ukończeniu Rajdu.

Rajdy
Takie większe TSy gdzie idziemy grupą do 15 osób oto jakie rajdy występują w tej grze: rajdy specjalne:takie które można zrobić bez potrzebnych przedmiotów tylko ts wykonać i ma się pieczęć rajdu oto jakie są rajdy specjalne; rajd kurczaka:Aby wygrać ten rajd musicie w składzie mieć przy najmniej 2 holy i reszta członków to jajamaru, rajd namaju. Rajdy zwykłe:żeby je utworzyć musisz posiadać w inwentarzu fragment kamienia czasopszestrzeni do ataku,potem trzeba mieć materiały żeby wytworzyć rajd i 20 różdżek które możemy kupić u malcolma i potem używać tych rózg do szukania ts w wyznaczonym miejscu uwaga rajdy do ataku mogą utworzyć tylko podane przedziały poziomowe a oto rajdy zwykłe: rajd cuby, rajd xensturcha, rajd pająka, rajd mrocznej castry, rajd slada,

Zwierzęta
Zwierzęta w grze które możesz złapać:*
1.Chomiki
2.Owieczki
3.Lisy
4.Barany
5.Owce
6.Diabełki (Impy)
7.Krzakogony (Bushtaile)
8.Galaretki
9.Wilki
10.Żółwie
11.Świnie
12.Kurczaki
13.Pegazy (Bushtaile)
14.Byki (Bushtaile)
15.Wilko-Lwy

Prócz Bushtaile które można kupić w nosmarkecie
lub od innego gracza.

Mini-Land
Nasza ostoja tu są partnerzy i zwierzątka z którymi nie jesteśmy. Tu znajduje się tez nasz magazyn za pomocą którego możemy wymieniać rzeczy z innymi naszymi postaciami oraz je zbierać, tu też są inne dekoracje, inne osoby mogą zwiedzać nasz Mini Land. W Mini Land możemy tez zamontować minigry.

PvP
Walka gracz kontra gracz:
 1. Używając "Eliksiru bitwy" – Gracz może walczyć z innym graczem na normalnej mapie.
 2. Time Circle – Limitowana czasem walka PvP z ograniczoną liczbą walczących.
 3. Icebreakers – Czasowe walki z ograniczonymi poziomami rozgrywane co jakiś czas można do nich dołączyć płacąc za wstęp.
Piszcie jakie macie lvl itp .
Na początek ja :
Mam maga 68 lvl,
sever 1 .