Nie jesteś zalogowany

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

1

12.03.2010, 17:09

Nostale

Witam chciałem zwami porozmawiać na temat nostale.
NosTale to wieloosobowa gra sieciowa typu MMORPG ze stylizowaną mangową grafiką. Gra odbywa się w kolorowym środowisku 3D. W grze znajdują się cztery żywioły : ogień, woda, światło , mrok i element neutralny. Klasy postaci: Poszukiwacz przygód , mag, łucznik, wojownik . Na początku gracz zawsze zaczyna z poszukiwaczem przygód, po spełnieniu dwóch wymogów jakimi są poziom postaci 15 oraz poziom profesji 20 możemy zmienić klasę. Każda postać posiada unikalny zestaw umiejętności wzmacniających i walczących.
 • Mag
Duża ilość Mp, mała hp, ataki z daleka i duża ilość buffów, używa różdżek i magicznej broni(pistoletów)
Karty:
 1. Red Mage – przemiana od ognia
 2. Holy Mage – przemiana od światła
 3. Blue Mage – przemiana od wody
 4. Dark Gunner – przemiana od ciemności – w większości w tej przemianie używa pistoletów
 • Łucznik
Średnia ilość Mp i Hp, ataki z daleka do bliskich ataków używa sztyletu. Wykorzystuje on strzały do ataków, jednak co za tym idzie nie używa prawie w ogóle napojów na regenerację Hp więc jest tani w utrzymaniu. Karty:
 1. Ranger – przemiana od wody
 2. Assassin – przemiana od ciemności – potrafi być niewidocznym – używa sztyletów
 3. Destroyer – przemiana od ognia – używa strzelb
 4. Wild Keeper – przemiana od światła – używa bumerangu
 • Wojownik
Duża ilość Hp, mała Mp dobry jako block w drużynach oraz posiada dobre ataki masowe, używa miecza i kuszy. Karty:
 1. Warrior – od ognia
 2. Blade – od wody – używa katany
 3. Crusader – od światła w większości używa kuszy
 4. Berserker – od ciemności – używa halabardy
Dodatkowe karty:
 1. Kurczak – karta ciekawostka dostajemy po ukończeniu Rajdu Kurczaków
 2. Pajama – karta ciekawostka, zostajemy przebrani w piżamę i mamy tylko słaby atak poduszką
 3. Jajamaru – Od ognia dostaje się po ukończeniu Questa na nią. Dostępny jest od od 45 lvlu postaci.

SP
Postać ma Sp: Basic – 10 000 (10k) co 24h się odnawia lub po wygraniu Instant Combat, 1000 SP można tez zregenerować przez podniesienie karty odnowień SP, która wypada z potworów Add – na początku dostajemy trochę gratis, regenerujemy ją do 1 000 000 pkt przy pomocy napojów. Zazwyczaj karta zużywa 3pkt SP na sek. W większości kart dostajemy co 10 poziomów atak i każda na początku posiada jede== TS i HM == W grze występują TSy – Time Stone są to misje, w których musimy przejść części mapy zabijając potwory, zbierając coś i dochodząc do końca za wygranie dostajemy nagrodę oraz nasza przygoda toczy się dalej. Gra składa się z aktów. Po pewnym czasie TSów przychodzi Hero Mission (HM) po którym kończy się dany akt. Zazwyczaj za przejście HM są duże nagrody np. Partner, Fairy.

NosKumple
W grze możemy mieć do 10 zwierzątek które łapiemy, one posiadają swój poziom i pomagają nam w walce. Możemy mieć również do 3 partnerów, są oni jak zwierzęta, jednak możemy ich ubierać w broń, pancerz oraz rękawice i buty.
Występuje 4 parterów w grze:
 • Bob – kusznik – dostępny od 25 poziomu,
 • Tom – miecznik – od 34 poziomu,
 • Kliff – włócznik – efektownie wygląda, gdyż jest to Kovolt; od 50 poziomu,
 • Księżniczka Sakura – mag – po ukończeniu Rajdu.

Rajdy
Takie większe TSy gdzie idziemy grupą do 15 osób oto jakie rajdy występują w tej grze: rajdy specjalne:takie które można zrobić bez potrzebnych przedmiotów tylko ts wykonać i ma się pieczęć rajdu oto jakie są rajdy specjalne; rajd kurczaka:Aby wygrać ten rajd musicie w składzie mieć przy najmniej 2 holy i reszta członków to jajamaru, rajd namaju. Rajdy zwykłe:żeby je utworzyć musisz posiadać w inwentarzu fragment kamienia czasopszestrzeni do ataku,potem trzeba mieć materiały żeby wytworzyć rajd i 20 różdżek które możemy kupić u malcolma i potem używać tych rózg do szukania ts w wyznaczonym miejscu uwaga rajdy do ataku mogą utworzyć tylko podane przedziały poziomowe a oto rajdy zwykłe: rajd cuby, rajd xensturcha, rajd pająka, rajd mrocznej castry, rajd slada,

Zwierzęta
Zwierzęta w grze które możesz złapać:*
1.Chomiki
2.Owieczki
3.Lisy
4.Barany
5.Owce
6.Diabełki (Impy)
7.Krzakogony (Bushtaile)
8.Galaretki
9.Wilki
10.Żółwie
11.Świnie
12.Kurczaki
13.Pegazy (Bushtaile)
14.Byki (Bushtaile)
15.Wilko-Lwy

Prócz Bushtaile które można kupić w nosmarkecie
lub od innego gracza.

Mini-Land
Nasza ostoja tu są partnerzy i zwierzątka z którymi nie jesteśmy. Tu znajduje się tez nasz magazyn za pomocą którego możemy wymieniać rzeczy z innymi naszymi postaciami oraz je zbierać, tu też są inne dekoracje, inne osoby mogą zwiedzać nasz Mini Land. W Mini Land możemy tez zamontować minigry.

PvP
Walka gracz kontra gracz:
 1. Używając "Eliksiru bitwy" – Gracz może walczyć z innym graczem na normalnej mapie.
 2. Time Circle – Limitowana czasem walka PvP z ograniczoną liczbą walczących.
 3. Icebreakers – Czasowe walki z ograniczonymi poziomami rozgrywane co jakiś czas można do nich dołączyć płacąc za wstęp.
Piszcie jakie macie lvl itp .
Na początek ja :
Mam maga 68 lvl,
sever 1 .