Nie jesteś zalogowany

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

gladek30

Średnio Zaawansowany

• Temat rozpoczęty przez "gladek30"

Zawód: EGZEKUT0R

• Prywatna wiadomość

1

31.03.2018, 12:10

Rekord Świata w zdobytym złocie - tygodniówka

Witajcie gracze :)

Od roku wróciłem do aktywniejszej gry na gladku :) Jakiś czas temu wyszedł najszybszy server PL więc postanowiłem, że czas się sprawdzić. Jestem już starym graczem bo przygoda z gładkiem zaczęta w 2009 na s2 :) Doświadczenie, szczescie w kuciu oraz wolniejsze nabijanie expa wypracowało dobrą postać, która niezle sobie radzi w walkach z wyższymi lvlami :) Ci co widzą s35 na miedzyarenach wiedzą , ze szybkość i duża liczba aktywnych graczy daje dużo zarobić :)

Mam pytanie , czy ktoś na świecie zdobył więcej złota w tygodniowce ode mnie ? Ostatnio udało mi się ładny wynik wykręcić ;)

Prosze o normalna dyskusje, długo nie gralem wiec może ktoś więcej zdobył :)

Pozdrawiam Gracze :) :walka:

2

31.03.2018, 18:38

Gratulacje EGZEKUT0R wyniku.
Nie jestem wstanie Ci odpowiedzieć czy jest ktoś na świecie bo nie obserwuje tego rankingu ale obserwuje nasz Pl i widzę że nie schodzisz z 20kk w tygodniowym od 2 miesięcy na s35. Interesuje mnie statystyka zdobytego złota podczas walk ale wiadomo trzeba gonić za farmami i zakładać nowe konta i na nowo przechodzić grę. Otwarcie nowego s36 otworzyło Ci drzwi do kręcenia dobrych wyników w tygodniowym i ogólnym bo dużo graczy pewnie przeskoczyło na nowy wyścig szczurów :P Ja na s31 na trudnych między 8/9 kk mogę zebrać dzisiaj wyskoczyło 10kk więc podziwiam jak ktoś wbije się w top10 tygodnia z serwerów mniejszych od s34 a widziałem s1 ostatnio (też graty bo dużo klikania). Standardowy układ to gdy top10 tygodnia zrabowanego to s35 i s36 bo wiadomo najwięcej farm na serwerze. No ale wracając do tematu twojego to gratulacje nieuniknionego top 1 złota w pl i może na świecie. Najgorsze dla cb by było gdyby Niemiec serwer nowy x5 otworzył na dniach ale się nie zapowiada mam nadzieje .
:graty:

4

1.04.2018, 16:13

gratulacje aż strach pomyśleć ile nabijesz gdy będziesz grał na stroju disa :DD

gladek30

Średnio Zaawansowany

• Prywatna wiadomość

5

2.04.2018, 20:30

Dzięki za miłe słowa :)

Ciekawe czy uda sie miliard zdobyć hehe :DD

6

12.05.2018, 11:05

wynik juz pobity, znow s35 :)

p. s. niestety nie przezemnie:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "sa_gorsi" (12.05.2018, 11:06)

7

13.05.2018, 00:36

Ale jednak w ilości walk to bardzo daleko odstaje od tego wyniku.

8

14.05.2018, 21:32

Wy się chwalicie zdobytym w granicach 40kk, a niemiaszki narzekają przy skromnych 27kk i zgłaszają bota :D
exSuper Operator Gry
serwer 1
serwery 5-8
serwery 25-29
serwer 13
serwer 17
serwer 27

QA Team Member
Serwer 29

Munchkin

Średnio Zaawansowany

Zawód: Uczeń

• Prywatna wiadomość

9

14.05.2018, 22:24

Dziwne, mi się zawsze wydawali wyjątkowo dobrzy w rabowaniu...
powodzenia

gladek30

Średnio Zaawansowany

• Prywatna wiadomość

10

20.05.2018, 00:46

Niestety tak ;) hades wygrał :)