Nie jesteś zalogowany

• Zaloguj

To forum jest w trybie tylko do odczytu. Przez jakiś czas będzie utrzymywane w celach archiwalnych. Zapraszamy do rejestracji na nowym forum Gladiatus.pl

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

****VLAD****

Grałem dla WOŚP

• Temat rozpoczęty przez "****VLAD****"

• Prywatna wiadomość

1

12.01.2018, 19:21

Co do gry wnoszą eventy w stylu gameforge ?

Po prostu aż chce mi się wciąż bardzo grać , to jest żenujące .

https://prnt.sc/hzkwuk

Przesłanie dla niższych leveli , nie spodziewacie się niczego wyżej , kończcie grę ;)

http://prntscr.com/hzl4fm
Pisarz Sofronow Miećka, napisał takie opowiadanie o jednym królu, który przebrał się za włóczęgę i chodził po domach, żebrał. Wszyscy go przepędzali, tylko jeden biedny szewc z przedmieścia podzielił sie z nim ostatnim kawałkiem chleba.
-O widzisz, są jeszcze porządni ludzie.
- No i na drugi dzień tego szewca powiesili! Rozumiesz? Trzeba zawsze wiedzieć z kim się ma do czynienia, bo można się strasznie pomylić.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "****VLAD****" (12.01.2018, 19:28)

2

12.01.2018, 19:31

Odechciało Ci się grać bo dostaliśmy słaby event?
Jakby nie dali tego eventu to dalej miałbyś ochotę na grę? :D

Dostaliśmy też szybszą regenerację i powiększony limit punktów - obecny event nie zwiększa ani otrzymywanego złota ani szansy na drop, więc Twój screen nieco nie w temacie :P

Ogólnie to raczej problem z lochami i ich przydatnością w grze - na niskich lvlach dostarczają ciekawego dropu, ale po 80~85 jak już regularnie bije się bossy na wyprawach to lochy schodzą na dalszy plan. Ani z tego expa, ani hajsu, drop też gorszy niż z wypraw. Ale zawsze coś.

Pomyśl, że gameforge chce utrzymać równowagę we wszechświecie - aby mogły istnieć fajne eventy, muszą również pojawiać się te gówniane.

#Edit
To z tym kończeniem gry to tak na serio? :/

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "Zachwiany" (12.01.2018, 19:32)

****VLAD****

Grałem dla WOŚP

• Prywatna wiadomość

3

12.01.2018, 19:43

Po prostu brakuje tam pasjonata , który by coś wymyślił z jajem .
Do czego chciałbym sprowokować .
Podkręcanie procentów w wyprawach,czy w lochach to zadanie dla licealisty w niemieckim technikum informatycznym .
Pisarz Sofronow Miećka, napisał takie opowiadanie o jednym królu, który przebrał się za włóczęgę i chodził po domach, żebrał. Wszyscy go przepędzali, tylko jeden biedny szewc z przedmieścia podzielił sie z nim ostatnim kawałkiem chleba.
- No i na drugi dzień tego szewca powiesili! Rozumiesz? Trzeba zawsze wiedzieć z kim się ma do czynienia, bo można się strasznie pomylić.

4

12.01.2018, 20:04

133 lvl i oczekujesz że poleci Ci coś z lochów w Germani?? Plz xD

Realne szanse na jakiś drop masz jeśli przeciwnik ma wyższy poziom niż Ty, później zostaje tylko niesmak i irytacja.
A jeśli już się porwałeś na lochy na evencie trzeba to bylo robić na średnim dispatrze...

****VLAD****

Grałem dla WOŚP

• Prywatna wiadomość

5

12.01.2018, 20:14

No , to tylko 3 lev niżej przeciwnika , a programista stworzył bezsens jego bytu .

Bicmictic

Ex-Senator

• Prywatna wiadomość

6

13.01.2018, 16:18

Takie eventy często dają po starcie nowych serwerów z wiadomych względów, a ja na miejscu kolegi bym nie narzekał na GF bo w zeszłym roku było bardzo hojne. Aż sam byłem zaskoczony bo znani są z tego że mają węża w kieszeni a tu można było się zaopatrzyć na bogato w dodatki i zwoje o reszcie nawet nie wspominając. Ja sam mam zapas dodatków do kucia na s35 na 2 lata :)

Lanceth

Profesjonalista

Zawód: Legenda pośród graczy, gracz pośród legend.

• Prywatna wiadomość

7

14.01.2018, 15:14

tak. kończyć i wrócić na chwilę po 5-6 latach. gra na pewno jest już inna ale twarze te same :)
a tak nawiasem - ta gra to nie ulicznica, każdemu nie daje, heh.
Czyż nie ,Vlad ? :)
BLACKWATER

****VLAD****

Grałem dla WOŚP

• Prywatna wiadomość

8

18.02.2018, 10:54

Mnóstwo wody upłynęło ,miło Cię widzieć w zdrowiu stary pierniku .

Post youi8 został przeniesiony do kosza - upominam za wypowiedź znacznie odbiegającą od tematu oraz korzystanie ze słów wulgarnych. Proszę jeszcze raz zapoznać się z regulaminem forum oraz OWK. Dalsze łamanie zasad skończy się ostrzeżeniem. Fruity