Nie jesteś zalogowany

• Zaloguj

To forum jest w trybie tylko do odczytu. Przez jakiś czas będzie utrzymywane w celach archiwalnych. Zapraszamy do rejestracji na nowym forum Gladiatus.pl

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

1

13.03.2018, 07:50

Dodatkowy drop w lochach.

Witam!

Szybko i na temat. Z racji iż tylko na wyprawach dropią zwoje (nie mówie o kuźni), to w lochach też przydałby się jakiś "rare drop". Tutaj ciekawym pomysłem byliby najemnicy. Ale nie tacy sami jak są dostępni na aukcji lub handlarza. Z lochów dropiły by ci sami których zaatakowaliśmy. Czyli mielibyśmy szanse na drop Zegrasha jako najemnika czy Papy :) Oczywiście szansa na ich otrzymanie byłaby jeszcze mniejsza niż na zwój z wypraw ale ciekawie byłoby mieć takich u siebie. Statystyki tych najemników (z racji ich rzadkości) też musiały by być nieco lepsze. W porównaniu do zielonego Arcymistrza, zielony najemnik z lochów miałby podstawy wyższe średnio o 10 punktów każdy, niebieski od niebieskiego 20 punktów, a purpura o 30. Jest sporo roboty aby na każdego mobka zrobić jego odpowiednik najemnika, ale nie muszą dropić one z każdego (więc nie na wszystkich trzeba je robić). NA pewno z bossa, i taki najemnik z bossa byłby związany duszą. Ogólnie jest to zarys pomysłu ale jak dla mnie ciekawa opcja :)

Pozdrawiam

Michalus

GA & QA

Zawód: Niszczyciel Nadziei

• Prywatna wiadomość

2

13.03.2018, 18:29

Zgłaszałem podobny projekt w drugiej połowie ubiegłego roku (dokładnej daty teraz nie przytoczę).

Jak to z procesowaniem wszystkich nowości, jeśli miałoby wejść w życie, dowiemy się.