Nie jesteś zalogowany

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

SzalonyJonny

Nowicjusz

• Temat rozpoczęty przez "SzalonyJonny"

Zawód: expienie konta bez treningu

• Prywatna wiadomość

1

12.01.2018, 19:28

Paczki dobowe dla każdego

mam taki pomysł żeby wprowadzić dobówki na klasycznych zasadach dla rynku ogólnego. Co wy na to?
oczywiście najpierw małe kwoty. Tylko ktoś musiałby się zadeklarować na odkupienie kilku pierwszych paczek, dalej machina ruszyłaby sama.
czekam na Wasze opinie

2

12.01.2018, 19:38

Jak masz mało aktywną gildię to ją zmień.
Jak masz mało aktywny serwer to ani zmiana gildii ani dobówki rynkowe nie wchodzą w grę.

Poza tym gildijne paki można kontrolować (logi zakupów w drugiej zakładce) - w przypadku tych na rynku ogólnym szybko zrobiłby się bałagan.

>: Pomysł do kitu :<

SzalonyJonny

Nowicjusz

• Temat rozpoczęty przez "SzalonyJonny"

Zawód: expienie konta bez treningu

• Prywatna wiadomość

3

12.01.2018, 19:41

akurat gildia ma największą aktywność na całym serwerze :P
tu chodzi też o innych, nie tylko o mnie

****VLAD****

Grałem dla WOŚP

• Prywatna wiadomość

4

12.01.2018, 19:54

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie ,żebyś taką pakę postawił , po co ci do tego update ?
Rzuć temat na czacie i kręćcie te paki , jak jest z kim .
Pisarz Sofronow Miećka, napisał takie opowiadanie o jednym królu, który przebrał się za włóczęgę i chodził po domach, żebrał. Wszyscy go przepędzali, tylko jeden biedny szewc z przedmieścia podzielił sie z nim ostatnim kawałkiem chleba.
-O widzisz, są jeszcze porządni ludzie.
- No i na drugi dzień tego szewca powiesili! Rozumiesz? Trzeba zawsze wiedzieć z kim się ma do czynienia, bo można się strasznie pomylić.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "****VLAD****" (12.01.2018, 19:56)

5

12.01.2018, 20:26

Nie widzę tego ponieważ nikt nie odda połowy vatu za free skoro zawsze jakiś grosz może wpaść do skarbonki gildijnej ,wiadomo to nie tak ze w tydzień uzbierasz na coś ale grosz do grosza i po 2 miesiącach może się uzbierać pokaźna suma . Po za tym tak jak już wcześniej wspomniano ,brak logów spowodował by ogromne zamieszanie ,wiem jak jest bo u nas w gildii co chwilę ktoś o pace zapomni i trzyma kilka godzin , to znowu ni stąd ni zowąd pojawi sie 2 takie same paki.
Ciężko o Plus w takim rozwiązaniu sprawy , jeżeli serwer jest mało aktywny to większość graczy może zamknąć się w 1 czy 2 gildiach a low levele mają od tego akademie żeby się wspierać .

****VLAD****

Grałem dla WOŚP

• Prywatna wiadomość

6

12.01.2018, 20:54

...no a w Twoim pomyśle gdzie miały iść ten vat ?
Pisarz Sofronow Miećka, napisał takie opowiadanie o jednym królu, który przebrał się za włóczęgę i chodził po domach, żebrał. Wszyscy go przepędzali, tylko jeden biedny szewc z przedmieścia podzielił sie z nim ostatnim kawałkiem chleba.
- No i na drugi dzień tego szewca powiesili! Rozumiesz? Trzeba zawsze wiedzieć z kim się ma do czynienia, bo można się strasznie pomylić.

Michalus

GA & QA

Zawód: Programista PHP, WebDeveloper

• Prywatna wiadomość

7

12.01.2018, 21:28

Generalnie wierzę w uczciwość ludzi, ale "rodzynki" się zdarzają.

W którymś momencie ktoś się zagapi z wystawieniem tej dobówki, a ktoś sprytniejszy wpadnie na pomysł żeby wystawić taką paczkę lowlevelem.. tyle że bezzwrotną ;) (nie wspominam już o rozwiązaniu pt. kupię dużym kontem, przetrzymam ją i wystawię małym). W obliczu zasad dyktowanych z Góry, na które nie mamy wpływu, rozwiązanie w pełni legalne.

Dla choćby iluzorycznej kontroli nad paczkami, lepiej jednak wewnątrz gildii ;)

****VLAD****

Grałem dla WOŚP

• Prywatna wiadomość

8

12.01.2018, 21:36

Można by je związać z duszą ,byłyby znaczone , ale i to i tak bezsens.
Na serwerach są 2 , góra 3 gildie które coś tam grają , wiec dla kogo ta paka

9

12.01.2018, 21:50

Chwycił pomysł z kamieniami szlifierskimi z eventów to może jakiś cień szansy na jakimś trup-serwerze również się znajdzie ^.^

Jak grałem na s13 to widywałem paczuszki po 1kk wystawiane na 24h i to kilka osób sobie wzajemnie paczki robiło. Na raz to bo ja wiem, ale z 6-8 ich mogło być.

Oczywiście jak zniknie paczka to pushu nie ma więc nie było tematu..
Moderator Forum
Super Operator Gry
Serwerów 1 - 35

10

13.01.2018, 00:16

Wybaczcie za lekki oftop ale serio nie ma teraz pushu?
Niby z jakiej racji?

****VLAD****

Grałem dla WOŚP

• Prywatna wiadomość

11

13.01.2018, 07:11

Ano z takiej, że został zniesiony ;)

1 użytkownik poza Tobą przegląda ten temat:

1 gosc