Nie jesteś zalogowany

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

1

15.04.2018, 16:43

Płatność paysafecard - problem.

Witam serdecznie.Mam pewien problem,mianowicie kupiłem doładowania paysafecard (za granicą),lecz zapomniałem że teraz nie wystarczy wpisać pinu,trzeba mieć konto na oficjalnej stronie paysafecard. Konta za nic stworzyć nie mogę,gdyż nie mam polskiego numeru (na numer znajomego sms aktywacyjny nie doszedł od dwóch dni),zaś przy próbie stworzenia greckiego wymagane są dane,których uzupełnić nie mogę. Jest jakieś rozwiązanie? Obejście tego problemu? Warto z tym kierować się do supportu? Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam - Tasmanski :).

2

15.04.2018, 18:27

jakie konto na stronie? ładowałem ostatnio PSC i nie musiałem mieć żadnego konta... chyba że coś sie zmieniło, wpisywałem normalnie kod i działało

3

15.04.2018, 19:13

jakie konto na stronie? ładowałem ostatnio PSC i nie musiałem mieć żadnego konta... chyba że coś sie zmieniło, wpisywałem normalnie kod i działało
Wchodzę w płatność poprzez paysafecard,wpisuje PIN i pojawia się komunikat,że trzeba się zalogować na ich oficjalnej stronie,tam wbić PIN i wtedy dokonać płatności z tego konta. P.S Może to też kwestia tego,że jestem jak wspomniałem za granicą,a gram na polskim serwerze?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "Tasmanski" (15.04.2018, 19:26)

4

15.04.2018, 19:49

jest to możliwe że przez to że za granicą jesteś, tak czy inaczej nie spotkałem się z tym więc nie pomoge, może ktoś inny miał do czynienia z takim czymś to ci powie co i jak :)