Nie jesteś zalogowany

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

1

16.05.2018, 12:44

Dziwna Kradzież konta

Witam.
Piszę z sprawie kradzieży konta o nicku, Czerwony.
Czy przy zmianie emaila na nowy, potrzeba potwierdzić email ze starego emaila czy nie?
Wyjeżdzam za granice i jeden koleś z gildii chciał grać na tym koncie nudził o passy i mu w koncu dałem.
Czy mogę teraz to konto odzyskać przez email?

Konto jest na 25 prowicji, ten który pisał do mnie że zajmie sie kontem nudził i nudził o opiekę nad kontem
da sie teraz coś z tym zrobić żeby konto wróciło do właściciela czy support nic nie zrobi?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "R33D" (16.05.2018, 12:50)

2

16.05.2018, 13:39

Takie sprawy załatwia się poprzez support, ale oszczędzę Ci fatygi i wyłuszczę Twoją sytuację- przekazując komuś dane dostępu do swojego konta jesteś świadom tego, że możesz utracić do niego dostęp, support nie zaklasyfikuje tego jako kradzież. I nie, zmiana maila nie wymaga potwierdzenia niczego na starym mailu.

3

16.05.2018, 13:49

To kolego podaj jego nick :) niech ludzie wiedza na kogo uważać

4

16.05.2018, 15:51

Nick gracaa to matti14

Ostorius

Średnio Zaawansowany

Zawód: Forumowy krzykacz

• Prywatna wiadomość

5

16.05.2018, 16:18

Ten koleś ma z 15 kont albo lepiej na s25;) Od jakiegoś czasu łazi po gildiach, zawija paki i czyści magazyny.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby podać komuś takiemu hasło do konta:)

6

16.05.2018, 18:28

dziwaczna dziesiona

Tytuł wątku wydaje mi się dziwny, podałeś hasło więc Ty jesteś winny
Wracasz zza wielkich wód wielce zarobiony, mówisz - A sobie kupie milion czerwonych, trochę sprzedam i coś wykuję- ale już na pewno opiekunowi konta podziękuje. Ciekawe jak konto prowadził, czy eq wykute czy staty poprawił
I to zdziwiony, hasło zmienione

Pytanie gdzie kiedy? eh..:[ po 2 minutach od podania, opiekun zawinił, eh mi to nie odpowiada!
Piszesz na forum, szukasz pomocy, a przeczytać doszczętnie regulaminu nie mogłeś
Proszę supporcie tyle czasu i pracy, moje konto oszwabił jakiś mati
Mati szczęście czuje już od początku, znalazł głupola co mu oddał konto.

Michalus

GA & QA

Zawód: Niszczyciel Nadziei

• Prywatna wiadomość

7

16.05.2018, 18:36

Przekazania konta już nie ma. Samo przekazywanie jest wbrew ZG i OWK, a prostowanie tego nie jest w zakresie obowiązków Supportu. Działania takie podejmowane są na własne ryzyko gracza.

W skrócie: miałeś, "przekazałeś", nie masz.

Dyskusja zbędna.