You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Forum Gladiatus.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, August 30th 2011, 2:59pm

Poradnik : Nekromar 60 lvl.

Nekromar

Boss lochow

Poziom 70

Informacje o lochach

Lochy te znajduja sie w lokacji Italia -> Prastara swiatynia -> Ukryty grob.
Ilosc potworow w lochu to 13 z obstawt i boss. Zaleznie od szczesnia bedziecie musieli ubic 7-13 pacholkow.

Screen lochow i bossa:

Za jedno przejscie, w zaleznosci od szczescia i ilosci ubitych pacholkow mozna zarobic 70-200k. Lochy sa oplacalne i szybko zwroci sie za sprzet.

Najemnicy

Klon - Jesli Twoj klon nie ma w podstawie conajmniej 100 wladnia bronia i 180 charyzmy to odpusc sobie robienie z niego wojownika i zrob medyka.

Zycie - Minimum 3000, ale im wiecej tym lepiej.
Sila - Nie istotna.
Wladanie bronia - Nie istotne.
Zrecznosc - Nie istotna.
Budowa fizyczna - Im wiecej tym lepiej, ale nie kosztem uzdrawiania.
Charyzma - Jak najmniej.
Inteligencja - Jak najwiecej.
Pancerz - Nie istotny.
Obrazenia - Nie istotne.
Uzdrawianie - Minimum 700.

Przykladowy medyk z klona zrobiony na 54lvl u Sln_Powadzi (zero aukcji, jedynie sprzet uzupelniany z homo i obstawy)

Bloker - Nie jest to typowy bloker, tylko atakujacy najemnik ustawiony na "Prowokuj przeciwnika"
(screen nizej)

Zycie - Minimum 4000, ale im wiecej tym lepiej.
SIla - podstawa minimum 190, wymaxowana.
Wladanie bronia - Minimum 75 podstawy, wymaxowane
Zrecznosc - Minimum 200, ale im wiecej tym lepiej.
Charyzma - Jak najwieksza, musi byc duze zagrozenie zeby wlasnie ten najemnik obrywal. podstawa minimum 190, wymaxowane.
Inteligencja - Nie istotna.
Pancerz - W sumie nie istotny.
Obrazenia - Dolne minimum 200, ale im wiecej tym lepiej.
Uzdrawianie - Nie istotne.

Atakujacy

Tak może wyglądać przykładowy atakujący, który spokojnie wystarczy na Nekro. Również mogą być 190siła/190charka.

Obrazenia - Minimum 210 w dolnych. W niektórych przypadkach wystarczy 200+, lecz lepiej osiągnąć większe, aby nie było sytuacji, że się odbijemy jakimś sposobem.

Oczywiscie u kazdego najemnika atakujacego oraz "blokera" maksujemy charke / sile / wb

Sprzet
Zaleznie od Waszego podejscia do gladka, takie stworzycie konto. Sprzet na nekro mozna spokojnie skompletowac malym wysilkiem na 50-53lvl, a na 59-60lvl to juz jest pikuś. Nie wystarczy jednak raz wejsc na aukcje. Skrupulatnie wchodzcie na aukcje kilka razy dziennie, a w 2-3 dni sprzet bedzie gotowy.

Bron - Bron powinna miec minimum 105 obrażeń dolnych lub nieco mniej, lecz wtedy trzeba posiadać lepszych najemników (więcej siły) lub nadrabiać pozostałymi itemami.

Czesci zbroi - Tu proponowal bym rozmaite Tálith / uróthien / rayol / beasthammer / ibiwan / ashitill / sugos/ niekiedy uridos. Bardzo wazne jest, aby kazdy item mial +%charki. Osobiscie polecam Tálith, poniewaz maja w sobie %sily, spory %wb oraz ashitill - czesto %charki i 20+% wb

Bizuteria - Tu proponowal bym rozne itemy dajace minimum +3obrazen i sporo statow(np. zeindrasy czy itemy bolu) lub jakis z wyzej wymienionych posiadajacy %wb oraz charki.

To tyle w tym poradniku, mam nadzieje ze Wam sie podoba i komus pomoze.

Poradnik made by: YezYezYoo przy współpracy z Sln_Powadzi

Cytat

Brak mózgu nie zwalnia Cię z obowiązku używania go.
YezYezYoo
Niewyternowany

Powadzi

no music... no life...

• Send private message

2

Tuesday, August 30th 2011, 3:04pm

Dodam tylko, ze ten poradnik nie jest dla osob chcacych pokonac Nekro na niskim lvlu, bo jesli chcesz pobic wlasny rekord / rekord polski i zawisnac na pierwszym miejscu - radz sobie sam. To poradnik dla tych, co maja 60lvl+ i nadal maja problemy z pokonaniem moim zdaniem latwego bosa.

Coraz wiecej bylo pytan, co zrobic, kogo kupic itd itp. Mam nadzieje, ze informacje tu zawarte pomoga niektorym.

Komentarze typu "pff pokonalem go na 50lvl" tez sa zbedne. Nie kazdy jest taki świetny i bije bosy przed granica wejscia.

Nie popełnia błędów tylko ten,
co nic nie robi.

pankisto

Beginner

Occupation: Student

• Send private message

3

Tuesday, August 30th 2011, 3:27pm

Całkiem spoko poradnik. Zrozumiale napisany , łatwy do zrobienia sposób.
Uzdrawianie nie musi być minimum 700 może być i 600 ale większe krytyczne , ale na tym poziomie to zapewne widać itemki Miłości i szaleństwa co poniektóre, a czasem hipokryzji niebieskie z 140+ uzdrawianiem ale kosztem krytycznego.

4

Tuesday, August 30th 2011, 4:18pm

Tylko brak Mi info o krytyku i bloku,bloker ma mieć blok czy nie??
U atakujących najemników warto mieć krytyka??

Oczywiście znam odpowiedzi na te pytania,ale można jeszcze to dopisać...

pankisto

Beginner

Occupation: Student

• Send private message

5

Tuesday, August 30th 2011, 4:20pm

Wiadomo że na tym poziomie na nekromara nie potrzeba nic z tych rzeczy to jest ta odpowiedź . Czekam na następny poradnik By YezYezYoo z współudziałem Sln_Powadz.

Na tym poziomie jeśli spełni się ten sposób co oni napisali jest ok . 6% min każdego z tych berbeci.

6

Tuesday, August 30th 2011, 4:25pm

Tylko brak Mi info o krytyku i bloku,bloker ma mieć blok czy nie??
U atakujących najemników warto mieć krytyka??

Oczywiście znam odpowiedzi na te pytania,ale można jeszcze to dopisać...

Skoro nie pisalem o bloku/krytyku to znaczy ze jest niepotrzebny wg. mnie :>

Cytat

Brak mózgu nie zwalnia Cię z obowiązku używania go.
YezYezYoo
Niewyternowany

7

Tuesday, August 30th 2011, 4:44pm

Wcześniej pisałeś,np Inteligencja- Nie istotna,więc z krytkiem i blokiem też tak możesz zrobić :]

This post has been edited 1 times, last edit by "Lukasz555" (Aug 30th 2011, 4:44pm)

8

Tuesday, October 4th 2011, 7:29pm

W takim razie nich mi ktoś wytłumaczy proszę czemu nie mogę zabić Nekromara -_-

link do konta : http://s22.gladiatus.pl/game/index.php?mod=player&p=44317

Dodam iż zostaje mu po walce około 3,5 do 5,5 k hp.

This post has been edited 2 times, last edit by "Dragss" (Oct 4th 2011, 7:46pm)

Powadzi

no music... no life...

• Send private message

9

Tuesday, October 4th 2011, 7:58pm

Tak może wyglądać przykładowy atakujący, który spokojnie wystarczy na Nekro. Również mogą być 190siła/190charka.
w poradniku jest napisane jak czarne na bialym jakich najemnikow uzyc. Chyba, ze nie ma roznicy miedzy 4xhoplo a 3x summita + skrzydlo.

Wymien najemnikow na w/w i bedzie padal. Obrazenia masz ladne i starcza na 100%. Problem tkwi w ustawieniu

Nie popełnia błędów tylko ten,
co nic nie robi.

10

Wednesday, July 31st 2013, 8:15pm

Witam !
Czemu nie mogę go pokonać ??
Mam według poradnika :
http://s26.gladiatus.pl/game/index.php?mod=player&p=45331
Od dnia 25.06.2013 roku zaczynam grę od początku na serwerach 26,4 ,

Glondorian

Trainee

Occupation: Zarabianie kasy

• Send private message

11

Wednesday, July 31st 2013, 8:30pm

Witam !
Czemu nie mogę go pokonać ??
Mam według poradnika :
http://s26.gladiatus.pl/game/index.php?mod=player&p=45331

Daj Hoplomatusow

+ kryta tak okolo 15%
i z 220 obrazen wtedy pada

Demonologia II

12

Wednesday, July 31st 2013, 9:00pm

Okej,dzięki kolego.
Od dnia 25.06.2013 roku zaczynam grę od początku na serwerach 26,4 ,

13

Thursday, August 1st 2013, 3:39pm

Mam według poradnika

Zakład, że nie? :>

Quoted

Obrazenia - Minimum 210 w dolnych. W niektórych przypadkach wystarczy 200+, lecz lepiej osiągnąć większe, aby nie było sytuacji, że się odbijemy jakimś sposobem.

Polecam kupić lepsze bronie niż obecne, ze 130+ dmg, wybierając broń kieruj się obrażeniami, a nie bonusami, te nadrobisz ekwipunkiem.
Wybierając ekwipunek nie patrz na wartość pancerza, nie przyda ci się. Szukaj przedmiotów z obrażeniami i konkretnym bonusem np. rayol/uróthien/thalith marsa (duży % do wb i siły) / cierpienia (to na blokera, % do zręki i charki), ewentualnie jakiś zeindras delikatności (dużo zręki i charki), przedmiot ashitill na atakującego.
Zawsze możesz wzorować sie na mnie, nie zabijam go, ale to wina zbyt małego lvla mojego, i moich najemników, przez co jego blok oscyluje w granicy 30%, reszta jest w miare ok. U Ciebie nie powinno być problemu.