Nie jesteś zalogowany

• Zaloguj

To forum jest w trybie tylko do odczytu. Przez jakiś czas będzie utrzymywane w celach archiwalnych. Zapraszamy do rejestracji na nowym forum Gladiatus.pl

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

1

12.03.2018, 08:57

Tańszy trening

Witam, chciałem zapytać czy wydawać kasę na trening juz teraz? Czy będzie się dało niebawem trenować jeszcze taniej??
Pamiętam, że podczas ostatniego święta kostiumowego dało się wykorzystać zajączki i gdy "założyło" się je chwilę przed północą a potem założyło kostium to trening był tańszy o 40%

2

12.03.2018, 10:47

niech sie o to pyta jeszcze ze 100 osob na pewno to zrobia ... 3 LATA Z RZEDU TAK BYLO,TO CZEMU MAJA TO TERAZ ZMIENIC ? CO ROKU O TO SAMO PYTACIE LBY :) TROCHE MYSLENIA NIE BOLI,nawet nie co roku ,tylko co pol roku sie pytacie o to samo,tak 2 razy w roku jest taki trening,juz uprzedzam twoje pytani za POL ROKU +-

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio przez "youi8" (12.03.2018, 10:54)

3

12.03.2018, 10:54

3 lata temu i nawet dużo później to wtedy nie grałem...
Raz zdarzyła mi się taka sytuacja, że miałem taka możliwość, jednak teraz chyba nie dojdzie to do skutku bo święto kostiumowe juz się zaczęło a wczesniej powinna być możliwość użycia zajączków, stąd moje pytanie

4

12.03.2018, 11:00

ojejku ;vvvvvv napisalem drukowanymi nawet,problemy z czytaniem panie kolego ? od 3 lat co roku jest tanszy trening , w tym roku tez BEDZIE chyba ze bedziecie zadawac takie durne pytania co 2 dni :P ZAJACE SA NA WIELKANOC(zaczynaja sie) MASZ JUZ WIELKANOC ZE CHCESZ TRENOWAC JUZ TANIEJ ? bo nie czaje o co ci chodzi ;v

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "youi8" (12.03.2018, 11:02)

5

12.03.2018, 11:09

Ehh, wiem że można trenować taniej już teraz gdy założy się kostium o te 20% jednak pamietam, że istniała taka możliwość, że zakładało się zajączki przed połnocą i potem zakładało się kostium i wtedy przez 30min można było trenować taniej o te 40%.
To jest moje pytanie, czy bedzie teraz dało rade trenować o te 40% taniej + 30% z polem, czyli razem 70% taniej.

6

12.03.2018, 11:11

hahaha :D ty to robisz specialnie ? :)))) bedzie taka mozliwosc (moje skromne zdanie) ale na WIELKANOC to ze jest teraz swieto to co z tego ? za miesiac moga zrobic kolejne , zaden wielki wyczyn :DDDD no nic moze czekasz na odpowiedz temowcow :) na to bym nie liczyl milego klikania

7

12.03.2018, 11:19

Rozumiem o co biega, wczesniej nie przeczytałem tego edytowanego przez Ciebie posta ;)
Dzieki za odpowiedź