Nie jesteś zalogowany

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

1

8.10.2011, 01:20

Pytanie dot. czasu aukcji

Zacznę tak: od graczy dowiedziałem się, że czas b długi jest randomowy, czyli różny. Nie wiem, czy to prawda, ale w to wierzę, ponieważ czekałem przy b. krótkim na koniec aukcji(o czym zaraz będzie) i nagle ciach i długi, bez prefixu bardzo. Czy to prawda ? Oraz po drugie - także od graczy info wpłynęło, że reszta czasów, czyli od długiego po b. krótki jest taki sam. Także w to wierzę, ponieważ od startu serwera obliczałem czas i udało mi się. Trochę w taką zbieżność wierzyć mi się nie chce, że przez wiele dni trafiałem akurat na dokładnie ten sam czas b. krótkiego, chociaż są inne. Od kilku dni ten okres jest nagle wydłużony. Szukałem info na ten temat, upgrade jakiegoś czy coś w tym stylu, ale nie było żadnej informacji o zmianie czasu aukcji. Tak więc moje pytanie numer dwa brzmi: W czym się mylę, jeśli ktoś wie to proszę o sprostowanie ;)

2

8.10.2011, 07:53

Z tego co mi wiadomo to czasy aukcji sa losowe...tzn sa tam jakie ograniczniki chyba bk trwa 0-30min...
<-- I mój szatanik w obrazku

Shadow_Angel

Średnio Zaawansowany

Posty: 152

Skąd: Z nieba spadłam tak mi się przynajmniej zdaje :P

Zawód: Terrorystka heh

  • Prywatna wiadomość

3

8.10.2011, 08:16

:)

Potwierdzam czas bardzo krótki też jest randowmowy i trwa od 1 sek do 30 minut :angel:

Powadzi

no music... no life...

Posty: 1 355

Skąd: Gorzow Wlkp ( SLN)

  • Prywatna wiadomość

4

8.10.2011, 09:50

Czas b/k jest taki jak podali wyzej, lecz jest on losowy za kazdym razem, zas nie zawsze na aukcjach sa czasy "bardzo dlugi" oraz "bardzo krotki". Czas krótki, dlugi i sredni jest zawsze, na obu aukcjach.

Dlatego czasami warto licytowac juz na krótkim, poniewaz nie raz juz zdarzalo sie, ze został pominiety b/k i nie zdazylem zalicytowac.

Co do czasu jedyna oficjalna informacja jaka otrzymalismy jest taka:
Czas trwania aukcji został skrócony do 3-5 godzin (we wcześniejszej wersji 5-8)

Nie popełnia błędów tylko ten,
co nic nie robi.

5

8.10.2011, 12:41

Kurde, to niezłego farta miałem czając się na aukcjach i trafiając na zakończenie :P

Dziękuję, teraz jestem rozeznany :)

Podobne tematy