You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Forum Gladiatus.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, October 8th 2011, 1:20am

Pytanie dot. czasu aukcji

Zacznę tak: od graczy dowiedziałem się, że czas b długi jest randomowy, czyli różny. Nie wiem, czy to prawda, ale w to wierzę, ponieważ czekałem przy b. krótkim na koniec aukcji(o czym zaraz będzie) i nagle ciach i długi, bez prefixu bardzo. Czy to prawda ? Oraz po drugie - także od graczy info wpłynęło, że reszta czasów, czyli od długiego po b. krótki jest taki sam. Także w to wierzę, ponieważ od startu serwera obliczałem czas i udało mi się. Trochę w taką zbieżność wierzyć mi się nie chce, że przez wiele dni trafiałem akurat na dokładnie ten sam czas b. krótkiego, chociaż są inne. Od kilku dni ten okres jest nagle wydłużony. Szukałem info na ten temat, upgrade jakiegoś czy coś w tym stylu, ale nie było żadnej informacji o zmianie czasu aukcji. Tak więc moje pytanie numer dwa brzmi: W czym się mylę, jeśli ktoś wie to proszę o sprostowanie ;)

2

Saturday, October 8th 2011, 7:53am

Z tego co mi wiadomo to czasy aukcji sa losowe...tzn sa tam jakie ograniczniki chyba bk trwa 0-30min...
<-- I mój szatanik w obrazku

Occupation: Terrorystka heh

• Send private message

3

Saturday, October 8th 2011, 8:16am

:)

Potwierdzam czas bardzo krótki też jest randowmowy i trwa od 1 sek do 30 minut :angel:

Powadzi

no music... no life...

• Send private message

4

Saturday, October 8th 2011, 9:50am

Czas b/k jest taki jak podali wyzej, lecz jest on losowy za kazdym razem, zas nie zawsze na aukcjach sa czasy "bardzo dlugi" oraz "bardzo krotki". Czas krótki, dlugi i sredni jest zawsze, na obu aukcjach.

Dlatego czasami warto licytowac juz na krótkim, poniewaz nie raz juz zdarzalo sie, ze został pominiety b/k i nie zdazylem zalicytowac.

Co do czasu jedyna oficjalna informacja jaka otrzymalismy jest taka:
Czas trwania aukcji został skrócony do 3-5 godzin (we wcześniejszej wersji 5-8)

Nie popełnia błędów tylko ten,
co nic nie robi.

5

Saturday, October 8th 2011, 12:41pm

Kurde, to niezłego farta miałem czając się na aukcjach i trafiając na zakończenie :P

Dziękuję, teraz jestem rozeznany :)