Nie jesteś zalogowany

• Zaloguj

To forum jest w trybie tylko do odczytu. Przez jakiś czas będzie utrzymywane w celach archiwalnych. Zapraszamy do rejestracji na nowym forum Gladiatus.pl

Drogi gościu, witaj na Forum Gladiatus.pl. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z Pomocą. Wyjaśni ci jak działa forum. Musisz się zarejestrować, aby w pełni korzystać z możliwości forum. Kliknij tutaj, aby sie zarejestrować lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji. Jeśli się zarejestrowałeś, proszę się zalogować.

tadzikkk

Krwiopijca

• Temat rozpoczęty przez "tadzikkk"

Zawód: zielony obibok

• Prywatna wiadomość

1

23.05.2018, 22:57

Czas rozstania

Drodzy Gracze!

Jestem związany z forum Gladiatus.pl od prawie 11 lat. Od 2007 roku byłem moderatorem, potem długo smodem i ostatnio administratorem tego forum. W ubiegłym tygodniu wydawca gry, firma Gameforge, ogłosiła zamknięcie forum Gladiatus.pl i otworzenie nowego, wspólnego dla wszystkich wersji językowych. Po zastanowieniu się podjąłem decyzję o odejściu z teamu. Pozostanę na tym forum do jego końca, ale na nowym mnie już nie spotkacie. Do tej chwili jeszcze nie zapadła ostateczna decyzja, kto będzie administrował nowym forum.
Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzę wielu owocnych dyskusji na nowym forum :)
Piszę poprawnie po polsku

Sig by The Rap Grap Shop

Administrator forum Gladiatus.pl
najpewniejsza droga komunikacji